ETH, AVAX, XRP, SHIB Coin ve Bu 6 Coin İçin Al-Sat Seviyeleri!

Ayılar düzeltmeyi uzatmaya çalışıyor. Bu yüzden, Bitcoin ve altcoinler son zamanlardaki güçlü destek seviyelerini yeniden test etme yolunda olabilir. Alıcılar, ayıların Bitcoin ve SHIB Coin dahil altcoinlerdeki düzeltmeyi derinleştirme girişimlerini engelleyebilir mi? Kripto analisti Rakesh Upadhyay, bunu öğrenmek için ilk 10 kripto paranın grafiklerini inceliyor.

BTC, ETH, BNB, SOL ve XRP Coin analizi

Bitcoin (BTC) fiyat analizi

Bitcoin son birkaç gündür hareketli ortalamaların altında işlem görüyor. Ancak ayılar fiyatı 60.775 dolarlık önemli desteğe düşürmekte zorlanıyor. Bu da satışların daha düşük seviyelerde azaldığını gösteriyor. Fiyat, 50 günlük basit hareketli ortalama (67.404 dolar) ile 60.775 dolarlık hayati destek arasında sıkışmış durumda. Kırılma ve 59.600 doların altında bir kapanış, 54.298 dolarlık %61,8 Fibonacci düzeltme seviyesine düşüşün kapılarını açabilir. Fiyat 50 günlük SMA’nın üzerine çıkarsa, bu düşüş görüşü yakın vadede reddedilecektir. BTC’nin daha sonra 73.777 dolara yükselmesi mümkün. Bu, boğaların üstesinden gelmesi gereken temel direnç olmaya devam ediyor.

Ethereum (ETH) fiyat analizi

Ether son birkaç gündür 20 günlük EMA (3.209 dolar) ve 3.056 dolar yatay destek arasında gidip geliyor. Bu dar aralıklı ticaretin uzun süre devam etmesi pek olası değil. Fiyat 20 günlük EMA’yı aşarsa, ETH’nin 50 günlük SMA’ya (3.436 dolar) yükselmesi mümkün. Bu seviye kısa vadeli bir bariyer görevi görecektir. Ancak aşılması muhtemel. ETH’nin daha sonra 3.679dolara sıçraması olası. Tersine, fiyat düşer ve 3.056 doların altına inerse, ayıların komutada olduğunu gösterecektir. ETH’nin daha sonra kritik desteği 2.852 dolardan yeniden test etmesi mümkün. Bu seviyenin altında bir kırılma muhtemelen 2.700 dolara kadar bir düşüşe neden olacaktır.

Binance Coin (BNB) fiyat analizi

BNB, 635 dolarlık genel dirence ulaşmakta zorlanıyor. Bu da ayıların seviyeyi şiddetle savunduğunu gösteriyor. Ancak, boğaların çıkışa koşmaması olumlu bir işaret. Fiyat hareketli ortalamalardan güçlü bir şekilde toparlanırsa, 635 doların üzerinde bir kırılma olasılığını artıracaktır. Bu gerçekleşirse, BNB’nin 692 dolara ve nihayetinde 775 dolarlık formasyon hedefine yükselmesi mümkün. Öte yandan, fiyat hareketli ortalamaların altına kayarsa, aralığa bağlı hareketin birkaç gün daha uzayacağını gösterecektir.

Solana (SOL) fiyat analizi

SOL, 24 Nisan’da 162 dolarlık genel dirençten aşağı döndü. Bu da ayıların daha yüksek seviyelerde aktif olduğunu gösterdi. SOL’un 126 dolar seviyesindeki sağlam desteğe inmesi olası. Fiyat bu seviyeden güçlü bir şekilde toparlanırsa, SOL’un bir süre daha 126 dolar ile 162 dolar arasında sıkışacağını gösterecektir. İlk güç işareti, 50 günlük SMA’nın (168 dolar) üzerinde bir kırılma ve kapanış olacaktır. Bu, 205 dolara kadar olası bir ralli için kapıları açacaktır. Aksine, 126 doların altında bir kırılma muhtemelen SOL’u 100 dolara düşürür.

Ripple (XRP) fiyat analizi

XRP 20 günlük EMA’nın (0,54) altında işlem görüyor. Ancak boğalar boğa trend çizgisinde destek bulmaya çalışıyor. Fiyat yükseliş trendi çizgisinden sıçrarsa XRP’nin 50 günlük SMA’ya (0,59 dolar) ve ardından 0,69 dolara yükselmesi mümkün. Bu varsayımın aksine, fiyat düşmeye devam eder ve boğa trend çizgisinin altına inerse, ayıların kontrolde olduğunu gösterecektir. XRP’nin, boğaların güçlü destek sağlamasının beklendiği 0,46 dolara kadar düşmesi olası.

DOGE, TON, ADA, AVAX, SHIB Coin analizi

Dogecoin (DOGE) fiyat analizi

DOGE, boğalar ve ayılar arasındaki kararsızlığa işaret eden simetrik bir üçgen formasyonu oluşturdu. Fiyat patinaj yapar ve üçgenin altında kalırsa, DOGE’nin 0,12 dolara kadar düşmesi mümkün. Aksine, fiyat mevcut seviyeden yukarı döner ve üçgenin üzerine çıkarsa, düşüşlerde agresif alım sinyali verecektir. Bu, ayı trend çizgisinin üzerinde bir kırılma olasılığını artırır. DOGE’nin daha sonra 0,21 dolara yükselmesi olası.

Toncoin (TON) fiyat analizi

TON 22 Nisan’da yükselen kanal formasyonunun altına indi. Böylece, 25 Nisan’da 50 günlük SMA’ya (5,12 dolar) ulaştı. Ayılar hafif bir avantaja sahip. Fiyat 50 günlük SMA’dan toparlanırsa, 20 günlük EMA’da sert bir dirençle karşılaşması muhtemel. TON 20 günlük EMA’dan aşağı dönerse, 50 günlük SMA’nın altına düşme olasılığı artacaktır. TON’un daha sonra 4,50 dolara kadar düşmesi olası. Boğalar fiyatı kanala geri iterse bu olumsuz görüş geçersiz olacaktır.

Cardano (ADA) fiyat analizi

ADA 23 Nisan’da 20 günlük EMA’dan (0,50 dolar) aşağı döndü. Böylece, 0,46 dolarlık önemli desteğe ulaştı. Fiyat 0,46 dolar seviyesinden toparlanır ve 20 günlük EMA’nın üzerine çıkarsa, düzeltmenin sona erdiğini gösterecektir. ADA’nın daha sonra 50 günlük SMA’ya (0,59 dolar) ve ardından 0,68 dolara yükselmesi mümkün. Bunun yerine, fiyat düşmeye devam eder ve 0,46 doların altına inerse, ayıların sorumlu kaldığını gösterecektir. ADA’nın daha sonra 0,40 dolarlık önemli desteğe düşmesi olası.

Avalanche (AVAX) fiyat analizi

AVAX 24 Nisan’da 20 günlük EMA’dan (39 dolar) aşağı döndü. Ancak ayılar fiyatı boğa trend çizgisinin altına çekmekte zorlanıyor. AVAX’ın 50 günlük SMA’ya (47 dolar) doğru bir ralli denemesi mümkün. Bu iyimser görüş, fiyatın düşmeye devam etmesi ve boğa trend çizgisinin altına inmesi halinde yakın vadede geçersiz olacaktır. Bu da AVAX’ı 32 ila 27 dolarlık destek bölgesine düşürebilir.

Shiba Inu (SHIB Coin) fiyat analizi

SHIB Coin son birkaç gündür hareketli ortalamalar arasında sıkışmış durumda. Bu da boğalar ile ayılar arasında kararsızlık olduğunu gösteriyor. SHIB Coin fiyatının 20 günlük EMA’nın altına düşmesi ve bu seviyeyi koruması, ayıların kontrolü ele geçirdiğini gösterecektir. Bu durumda SHIB Coin fiyatının 0,000020 dolara kadar düşmesi olası. Alternatif olarak, SHIB Coin fiyatı yükselir ve 50 günlük SMA’nın (0,000027 dolar) üzerine çıkarsa, boğaların ayıları alt ettiğine işaret edecektir. SHIB Coin fiyatının daha sonra 0,000033 dolara yükselmesi muhtemel.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir